Oneigenlijk gebruik en fraude

Door de toeslagen- en bijstandsaffaire is maar al te duidelijk geworden waar wantrouwen door de overheid toe leidt: onduidelijke en onmogelijke regels en eisen om misbruik te voorkomen. En hiervan zijn mensen de dupe. Door deze affaires en de motie Omtzigt gaat de overheid bedenken hoe zij meer vanuit vertrouwen met de burger om kan gaan. Dit willen we ook voor het pgb.

Wil je graag verder lezen? Deze inhoud is alleen voor leden of abonnees. Log in of word lid/abonnee, dan krijg je direct een inlog.

Word lid of abonnee van Per Saldo!

Samen maken we het pgb eenvoudiger en menselijker. We komen op voor je belangen en we zijn jouw bron van kennis en informatie. Met onze hulp wordt het beheren van het pgb een stuk eenvoudiger.

 

Steun ons. Dan steun je het pgb en daarmee je eigen situatie. Zonder jouw lidmaatschap kunnen wij ons belangrijke werk niet doen. Word nu lid!

Als lid of abonnee krijg je

  • Een gratis advieslijn
  • Korting op cursussen
  • Toegang tot onze themadossiers