Oneigenlijk gebruik en fraude

Door de toeslagen- en bijstandsaffaire is maar al te duidelijk geworden waar wantrouwen door de overheid toe leidt: onduidelijke en onmogelijke regels en eisen om misbruik te voorkomen. En hiervan zijn mensen de dupe. Door deze affaires en de motie Omtzigt gaat de overheid bedenken hoe zij meer vanuit vertrouwen met de burger om kan gaan. Dit willen we ook voor het pgb.

Wil je graag verder lezen? Deze inhoud is alleen voor leden of abonnees. Log in of word lid/abonnee, dan krijg je direct een inlog.

Ben je nog geen lid of abonnee van Per Saldo?

Wat jammer dat je nog geen lid of abonnee bent. Als je een pgb hebt of ermee te maken hebt, dan is Per Saldo voor jou een belangrijke bron van kennis en informatie en een steun in de rug. En wij kunnen ons werk niet doen zonder onze leden en abonnees.

Als lid of abonnee krijg je

  • Een gratis advieslijn
  • Korting op cursussen
  • Toegang tot onze themadossiers
  • En nog veel meer…