Ouderinitiatief en goede samenwerking met gemeente

Bianca en Hester kennen elkaar vluchtig. Van het ophalen van hun kinderen op de speciaal onderwijs school in Hilversum. In de zomer van 2019 gaan de dochters samen lunchen. Om de tijd te overbruggen eten de beide moeders samen ook wat, drie deuren verder. En ze vinden elkaar. Hun plannen voor de start van een ouderinitiatief zijn intussen vergevorderd. Nu nog een pand. De gemeente denkt mee.

Tekst: Martha Vlastuin
Beeld: Ciska Hoegen van Foto’C

Wil je graag verder lezen? Deze inhoud is alleen voor leden of abonnees. Log in of word lid/abonnee, dan krijg je direct een inlog.

Ben je nog geen lid of abonnee van Per Saldo?

Wat jammer dat je nog geen lid of abonnee bent. Als je een pgb hebt of ermee te maken hebt, dan is Per Saldo voor jou een belangrijke bron van kennis en informatie en een steun in de rug. En wij kunnen ons werk niet doen zonder onze leden en abonnees.

Als lid of abonnee krijg je

  • Een gratis advieslijn
  • Korting op cursussen
  • Toegang tot onze themadossiers
  • En nog veel meer…